Mix dražovaných plodů v čokoládě

Best for the Best – směsice dražovaných lahůdek (pistácie v mléčné čokoládě, mandle v mléčné čokoládě a skořici, káva v hořké čokoládě, pražené mandle a lískové oříšky v hořké čokoládě, marcipán v čokoládě, lískové oříšky v mléčné čokoládě a skořici, mandle v bílé čokoládě s kávou). Je to prostě výběr toho nejlepšího pro ty nejlepší!
Výrobce: Sablo.cz
Kód zboží: lyra-221
265 Kč vč. DPH
Skladem
výroba 2 - 7 dní

Podrobný popis produktu Mix dražovaných plodů v čokoládě

Best for the Best – směsice dražovaných lahůdek (pistácie v mléčné čokoládě, mandle v mléčné čokoládě a skořici, káva v hořké čokoládě, pražené mandle a lískové oříšky v hořké čokoládě, marcipán v čokoládě, lískové oříšky v mléčné čokoládě a skořici, mandle v bílé čokoládě s kávou). Je to prostě výběr toho nejlepšího pro ty nejlepší!

Hmotnost: 200 g


Složení: Marcipán – cukr, mandle, mandlový olej, mléčná čokoláda – obsah kakaové sušiny min. 32 %, kakaová hmota, kakaové máslo, sušené mléko, mléčný tuk, sójový lecitin, sušená syrovátka, aróma 476, hořká čokoláda – obsah kakaové sušiny min. 47 %, pistácie, mandle, skořice, lískové oříšky, kávová zrna, mochyně peruánská, bílá čokoláda – kakaové máslo, sušené mléko, sójový lecitin, přírodní vanilka. Může obsahovat stopy rostlinných tuk, arašídů, jiných obilovin, lepku, sóji a sezamu.

Online podpora
Do druhého dne
Doprava ZDARMA
Výborná kvalita
Výstupní kvalita