MAISEL'S-WEISSE 12° ORIGINAL (PŠENIČNÉ)

53 Kč
skladem
výroba 2 - 7 dní

Popis produktu

Pečlivým výběrem nejjemnějšího pšeničného a ječmenného sladu získala tato Maiselova pšenice načervenalou zářící jantarovou barvu. Čerstvá vůně jemných kvasnic a příjemných ovocných tónů je spojena s jemnou kořenitostí sladu, ovoce a hřebíčkovým příchutí a náznakem muškátového oříšku. Vlajková loď pivovaru z Bayreuthu.

Pečlivým výběrem nejjemnějšího pšeničného a ječmenného sladu získala tato Maiselova pšenice načervenalou zářící jantarovou barvu.  Čerstvá vůně jemných kvasnic a příjemných ovocných tónů je spojena s jemnou kořenitostí sladu, ovoce a hřebíčkovým příchutí a náznakem muškátového oříšku. Vlajková loď pivovaru z Bayreuthu.

Rodinný pivovar založili Hans a Eberhardt Maiselové v roce 1887. Na okraji Bayreuthu postavili moderní pivovar a položili tak základy pro velmi úspěšnou společnost. Maisel Weisse se postupně stal inspirací pro pšeničné pivo v Německu a z regionálního pivovaru se stal pivovar, jehož pivo je oceňováno po celém světě. Současným majitelem je Jeff Maisel, který je členem čtvrté generace Maiselů a vede pivovar v duchu svých předků. Láska k pivu a pečlivá řemeslnost tvoří současný obraz pivovaru a vynikající kvalitu piva. Bavorsko je zemí piva a má nejvyšší hustotu pivovarů na světě. V tomto prostředí našel pivovar Maisel své prestižní místo. Kromě Maisel`s Weisse vlastní Jeff i craftový pivovar Maisel & Friends a značku Landbier.

Potřebujete poradit?

Hana Grygerová
specialista na dárky
+420 733 742 424
Po–Pá od 10:00 do 17:00
info@sablo.cz

Spolupracujte s námi

Máme znalosti, technologie a vášeň pro to, co děláme.
Nabízíme různé možnosti spolupráce pro firmy.
Pomůžeme vám rozšířit sortiment a oslovit nové zákazníky.